Lisateenuseid pakume ainult Trallitoas, tasumine toimub kohapeal sularahas, enne peo algust.

Andra ja Liis pakuvad Trallitoas toimuvale peole lisateenustena:

Trallitoa näomaalingud kõigile soovijatele hinnaga 55€

Maalingud tehakse peo algul (kuni on järjekorras soovijaid) ja hind ei olene laste arvust ega maalingutele kuluvast ajast! Näomaalingute abiga muutuvad tüdrukud veelgi kaunimaks ning poistest saavad superkangelased. Lisaks teeme ka loomade jms. maalinguid. Kõige pisematele külalistele võime teha väikese pildi hoopis põsele või käele.

Trallitoa printsesside ja printside/rüütlite ”pakett” 65€

Teeme peol osalevatele pisikestele printsessidele meigi ja/või näomaalingu, uhked soengud, peened patsid, lokid, ning lisame ohtralt sädelust. Tüdrukud võivad kaasa tuua oma lemmik juukseehte;) Peol osalevad poisid muutuvad printsiks/rüütliks näomaalinguga ning geeliga tehtud soengu abil.
Kes soovib saab valida ka ainult soengu või ainult meigi.

Soengud tehakse peo algul ja hind ei olene kuluvast ajast! NB! Kasutame spets. näovärve ning meigivahendeid. Näomaalingud/soengud/meik valmivad kiirelt. Ja et printsessid “salongitoolis” ära ei väsiks, teeme soengut ja meiki korraga – lausa 4 käel.

NB! soengute tegemisel järgime hügieeninõudeid ning ei kasuta kammi:)
Siit lingilt leiate fotod soengutest

Trallitoa “pakett” vahvad diskotüdrukud ja lahedad kutid 75€

Lisaks lokkidele, soengutele ja meigile lakime ka küüsi ja värvime juustesse (kergesti mahapestavaid) salke. Poistele soengud geeliga ja mahapestava värviga. Soengud tehakse peo algul ja hind ei olene kuluvast ajast!
NB! Kasutame spets. näovärve ning meigivahendeid. Näomaalingud/soengud/meik valmivad kiirelt. Ja et pidulised “salongitoolis” ära ei väsiks, teeme soengut ja meiki korraga- lausa 4 käel.

NB! soengute tegemisel järgime hügieeninõudeid ning ei kasuta kammi:)

Perenaise teenus: Tõeline pidu! 25 €

Tuues söögid-joogid ise kaasa, on nüüd võimalus lasta peo algul Trallitoa perenaistel laud katta. Serveerime vaagnatele, taldrikutele, kaussidesse Teie toodud snäkid, salatid, söögid. Teeme valmis puuviljavaagna, morsi, lõikame lahti kringlid, serveerime kaasa toodud (puhastatud ja lahtilõigatud) köögiviljad. Paneme lauale ka Teie toodud ühekordsed nõud, salvrätid. Keedame valmis kohvi ja tee. Nii saate rahulikult lapsega koos külalisi vastu võtta ning seejärel sõpradega koos lauda istuda ja pidu nautida.
Kui soovite, tulevad perenaised appi taas peo lõpus, ajal kui saadate ära oma külalisi. Koristame laudadelt kasutatud nõud, puhastame lauad, peseme puhtaks peol kasutatud Trallitoa kannud, kruusid, kausid, vaagnad jms.
NB Eraldi kokkuleppel on võimalik tuua tööpäeva õhtul toimuva peo söögid Trallituppa juba päeval;)

Laua katmise või laua koristamise teenus 15 €

Kui soovite perenaise abi ainult peo algul või lõpus, pakume võimalust tellida ainult laua katmise teenuse või laua koristuse teenuse (perenaine peseb ise puhtaks ka Teie poolt kasutatud Trallitoa nõud).

ps Kui tellite söögid meie menüüst, katame ise peo alguseks laua ning peseme peo lõpus puhtaks serveerimisel kasutatud kausid/kannud/vaagnad.

Peojärgne mänguasjade koristamise teenus 15 €

Mugavust lisav teenus kui soovite, et peo lõppedes poleks Teil vaja mänguasjadega tegeleda.
NB! Tellides mänguasjade koristuse teenuse, palume vabastada ruumi täpselt broneeritud peo aja lõppedes, et Trallitoa perenaised saaks järgmistele pidulistele mänguala taas korda teha. NB! Pallimere pallide koristus ei kuulu teenuse alla, need palume sõpradega koos ühiselt peo lõppedes tagasi visata;)

VIP pakett 35 €

Kui soovite, on peo alguseks kohapeal olemas kõik ühekordsed nõud kuni 40-le inimesele. Joogitopsid morsile või mahlale, taldrikud tordile ja salatile, kahvlid, lusikad, salvrätid, köögipaber, topsid kohvile/teele, täisautomaatne kohvimasin (koos ubadega, piima ja segamistikkudega) tee, suhkur, tordiküünlad, tikud.
Hind sisaldab valgeid nõusid, kui soovite temaatilisi või värvilisi, teeme Teile eraldi hinnapakkumise.

UUDISENA VIP pakett "ekstra" 40€

Pakume Teile võimalust kasutada korduvkasutatavaid taldrikuid, kahvleid, lusikaid, nuge ja joogitopse kuni 40-le külalisele.   Samuti on olemas täisautomaatne kohvimasin (koos ubadega, piima ja segamistikkudega) tee, suhkur, tordiküünlad, tikud. salvrätid, köögipaber.
Nimekirja nõudest mis meil kohapeal “tavaliselt” olemas on  leiate siit lehelt

Õhupallid (ruumi põrandal) erinevat värvi 20tk, 9 €

Õhupallid lakke riputatult 20tk, 11€

Erinevat värvi õhupallid. Kui soovite kindlat värvi palle, teeme Teile eraldi pakkumise.

Heeliumiga täidetud õhupallid 1,60 €/tk

Erinevat värvi pallid ilma pildita, min. kogus 15 tk. Kui soovite mustriga või kujuga palle, andke enda soovist teada ja teeme Teile eraldi hinnapakkumise.

https://plus.google.com/+mängutubaTrallitubaTallinn/posts/Bhz2KpWDGSd

Kommisadu 18 €

Uus vahva ja magus üllatus kõigile magusasõpradele. Mis saaks olla veel vahvam ja suurem üllatus kui seda on üks kommisadu!

https://www.facebook.com/Trallituba/videos/1637150516354681/

Õhupallisadu 18 €

Õhuga täidetud pallid (25 tk) on lakke pandud ning saate need laste rõõmuks sobival ajal laest alla lasta. Kui soovite, kirjutame pallidele ka peol osalevate laste nimed. Õhupallisadu on võimalik tellida ka kindlat värvi pallidest.

Teemapeod (stilistika) alates 25 €

Tellides meilt ruumi ja/või laudade temaatilise kujundamise, loome peole just Teie soovidele vastava, isikupärase ja originaalse kujunduse ning tulemus on oluliselt huvitavam kui lihtsalt pildiga nõusid või lauakatet kasutades. Valmistame Teie peoks vahvad temaatilised nimesildid klaasist joogipudelitele, sildid/kaunistused söökidele/vaagnatele, salvrätihoidjad, sünnipäevalapse nimesildi, kasutame dekoreerimiseks õhupalle ning palju muid vahvaid elemente. Andke lapse lemmik “tegelasest” või teemast või värvist meile aegsasti teada, et jõuaksime kõik hästi läbi mõelda, Teiega kooskõlastada ning ettevalmistada. Söögid võite tuua ise või tellida meie menüüst. Lähtudes peol osalevate laste arvust (ning söökidest ja jookidest mida plaanite pakkuda), teeme igale temaatilisele kujundamisele eraldi hinnapakkumise. Maksumus jääb sõltuvalt mahust orienteeruvalt 10-40€ vahele.
Teemapidude näited: Barbie/printsessid, Piraadid, õhupallide pidu, printsess Elsa, Miki- või Minnihiir, Zombi teema, Ämblikmees, Käsilased (Minion) poiste või tüdrukute stiilis, teadlaste pidu. Aga miks mitte ka lihtsalt rongide, sauruste, Pipi, Sipsiku vms lapse lemmiku stiilis.

https://www.instagram.com/trallituba/

https://plus.google.com/+m%C3%A4ngutubaTrallitubaTallinn

Trallitoa "mängude vihik"

Trallitoas on Teid ootamas mängude vihik, millest saate ideid, et lastega koos vahvaid mänge/võistlusi korraldada.
Ise tuleb kaasa tuua abivahendid (vatitupsud, hulk õhupalle, rull kingitusepaela).

Trallitoa kutsed 0,50 Eur/2tk

Trallitoa kutseid on võimalik ise printida meie kodulehelt http://www.trallituba.ee/wp-content/uploads/KUTSED.doc.
Kui Teil aga puudub värvilise printeri kasutamise võimalus, pakume ka paberkutsete tellimise võimalust.

Täisautomaatse kohvimasina laenutus 15 €

Täisautomaatne kohvimasin valmistab (ühe nupuvajutusega): musta kohvi, cappuccinot, espressot, lattet.
Kohvi nautimiseks on olemas joogitopsid, segamistikud, piim kohvile (2L), suhkur ja 500 gr kohviube (millest piisab kuni 80 espresso valmistamiseks).

Lisaks meie poolt pakutavatele teenustele saame kutsuda Teie peole veel (kui pidu toimub Trallitoas):

Õhupallifiguuride tegija 75 €

Kes mitmest pikast värvilisest õhupallist vahvaid loomi ja “vigureid” meisterdab Hind ei olene laste arvust ega kuluvast ajast ning kõik loomad/mõõgad/kroonid jm saavad lapsed omale kingitusena peo lõpus koju kaasa.

Peojuhid eesti laste peole: 50-80 €/tund.

Pipi, piraat, haldjas, väike nõid, indiaanitüdruk, valge jänes, dalmaatsia kass, lumivalgeke, kloun, diskotüdruk, Rapuntsel, Indiaanitüdruk, Minni-hiir. Saabastega Kass, Printsess Sofia, Zorro, Merineitsi Ariel, Punamütsike, Miki, Printsess Elsa, Barie, Alice imedemaalt

UUED TEGELASED: peojuht mereröövel (mees)  75€/tund.

Peojuht 80€/tund vene laste peole

Эльза и Олаф, Розочка Троль и Цветан, Куклы L.O.L (Единорожка, Пчелка, Дива, Алиса), Лунтик, Свинка Пепа, Щенячий патруль (полицейский и пожарник), Фиксики (Симка и Нолик), Черепашки Ниндзя 2шт/4 персрнажа, Клоуны, Пираты, Пеппи Длинный Чулок, Рапунцель, Смурфина, Лесная фея, Божья коровка, Пчелка, Заяц, Спайдермен, Ведьмочка, Сердце Ростовая кукла 2шт, Дед Мороз и Снегурочка, Гномы.

Maskott Jänku-Juss või Jänku-Johanna 50€/tund

Jänku-Juss tuleb lapsi lõbustama ning õpetab lastele ka ühe vahva tantsu. Lisaks on tal alati kaasas vahvad kingitused-, üllatused sünnipäevalapsele ja kõigile peol osalevatele sõpradele!

Jänku-Johanna kava on suunatud eeskätt tüdrukutele vanuses 3-6 aastat.  Lapsi ootab mõnus kogus tantsu ja tralli!  Ka Johannal on alati kaasas vahvad kingitused-, üllatused sünnipäevalapsele ja kõigile peol osalevatele sõpradele!

Käsilased Stuart või Kevin 50 €/tund, mõlemad koos 120 €/tund

Käsilased Stuart ja Kevin ootavad küllakutset Teie sünnipäevatrallile- ehk leitakse vahvate mängude ning haaravate ühistegevuste käigus vääriline isand vahvate Eesti laste seast?

Lotte 170 €/tund

Su pisipõnn saab üleöö aastakese vanemaks? Kuidas see küll juhtus? Kutsu külla parim detektiiv ja lapselikke koerusi täis Lotte, kellele meeldib üle kõige sõpradega mängida ja kukerpallitada. Tema mängud ja tegevused on ka natukene eriskummalised – just nagu leiutaja tütrele kohane! Oled sa mänginud saapasood, lennuvõistlust või naljajooksu? Ei ole? Kutsu siis Lotte sünnipäevale ja mugistage koos naerda!

Mustkunstnik 130€/30min

Mustkunstnikul on varuks hulk vahvaid trikke, mida on huvitav jälgida nii lastel kui ka peol osalevatel lapsevanematel.  Kaasas on ka vahva jänku 🙂 Programmi on võimalik tellida eesti- ja vene keeles.

Fotograaf 50 €/ 30 min

Sünnipäevapidu aitab jäädvustada professionaalne fotograaf Priit Palomets kes on teinud koostööd pereajakirjadega. Tema viimase aja töid on võimalik vaadata http://byphotostudio.weebly.com/
Väljakutse hind 50 € (sisaldab pool tundi fotograafi teenust).

Teadusetendus 120 €/1 tund

Vahva teadusetendus, kus selgitame lastele teadusmaagia võlusid. Etenduses on vinged ja efektsed katsed elust enesest ja kõige lahedam on see, et ka lapsed saavad ise käe külge panna ja teadust teha. Kava on varieeruv, on nii põhikatseid kui ka esinejate oma loomingut. Põnevust jagub ka peol osalevatele vanematele. Teadusetendus on hea võimalus muuta oma lapse sünnipäev tõeliselt meeldejäävaks.