Ruumi kaunistus, temaatika, õhupallid, mullid, kommisadu


 20 Õhupalli ruumi põrandal (erinevat värvi) 9 €

 20 Õhupalli lakke riputatult  (erinevat värvi) 11 €

 


Heeliumiga täidetud õhupallid 1,80 €/tk

Erinevat värvi pallid ilma pildita, min. kogus 15 tk. Kui soovite mustriga või kujuga palle, andke enda soovist teada ja teeme Teile eraldi hinnapakkumise.


Heeliumiga täidetud “õhupalli kimp” 27 Eur

Õhupallidest kimp seisab raskusega ruumi põrandal. Kimpu on võimalik tellida soovitud toonides, lisada sinna juurde lapse vanuse õhupall  (numbri kujuline).
NB Õhupalli kimp on vahva taust peol fotode tegemisel


Õhupallisadu 18 €

25 õhuga täidetud pallilangevad laste rõõmuks sobival ajal laest alla. Kui soovite, kirjutame pallidele ka peol osalevate laste nimed. Õhupallisadu on võimalik tellida ka kindlat värvi pallidest.


Kommisadu 18 €

Mis saaks olla veel vahvam ja suurem üllatus kui seda on üks kommisadu!

https://www.facebook.com/Trallituba/videos/1637150516354681/


Teemapeod (stilistika) alates 25  €

Tellides meilt ruumi ja/või laudade temaatilise kujundamise, loome peole just Teie soovidele vastava, isikupärase ja originaalse kujunduse ning tulemus on oluliselt huvitavam kui lihtsalt pildiga nõusid või lauakatet kasutades. Valmistame Teie peoks vahvad temaatilised nimesildid klaasist joogipudelitele, sildid/kaunistused söökidele/vaagnatele, salvrätihoidjad, sünnipäevalapse nimesildi, kasutame dekoreerimiseks õhupalle ning palju muid vahvaid elemente. Andke lapse lemmik “tegelasest” või teemast või värvist meile aegsasti teada, et jõuaksime kõik hästi läbi mõelda, Teiega kooskõlastada ning ettevalmistada. Söögid võite tuua ise või tellida meie menüüst. Lähtudes peol osalevate laste arvust (ning söökidest ja jookidest mida plaanite pakkuda), teeme igale temaatilisele kujundamisele eraldi hinnapakkumise. Maksumus jääb sõltuvalt mahust orienteeruvalt 10-40€ vahele.
Teemapidude näited: Barbie/printsessid, Piraadid, õhupallide pidu, printsess Elsa, Miki- või Minnihiir, Zombie, Ämblikmees, Käsilased (Minion) poiste või tüdrukute stiilis, teadlaste pidu. Aga miks mitte ka lihtsalt lemmikvärvi, rongide, vms lapse lemmikstiilis.

https://www.instagram.com/trallituba/