Ruumi kaunistus, temaatika, õhupallid, mullid, kommisadu

20 erivärvilist õhupalli ruumi põrandal 9 Eur

20 erivärvilist õhupalli lakke riputatult 11 Eur

Heeliumiga täidetud õhupallid 1,80 Eur/tk

Erinevat värvi pallid ilma pildita, mis kogus 15 tk. Kui soovite mustriga või kujuga palle, andke enda soovist teada ja teeme eraldi pakkumise.

Heeliumiga täidetud Õhupallikimp 27 Eur

Kimpu on võimalik tellida soovitud kindlates toonides või erivärvilisena ning lisada sinna numbri kujuline (lapse vanuse õhupall. Pallid seisavad raskuse abil ruumi põrandal ning on vahva taust peol fotode tegemisel.

Õhupallisadu 18 Eur

25 õhuga täidetud palli langevad laste rõõmuks sobival ajal laest alla. Kui soovite, kirjutame pallidele ka peol osalevate laste nimed. Õhupallisadu on võimalik tellida ka kindlat värvi pallidest.

Kommisadu

Mis saaks olla veel vahvam ja suurem üllatus kui seda on magus ja lõbus kommisadu!

https://www.facebook.com/Trallituba/videos/1637150516354681/

Teemapeod (stilistika) alates 25 Eur

Tellides meilt ruumi ja/või laudade temaatilise kujundamise, loome peole just Teie soovidele vastava, isikupärase ja originaalse kujunduse ning tulemus on oluliselt huvitavam kui lihtsalt pildiga nõusid või lauakatet kasutades. Valmistame Teie peoks vahvad temaatilised nimesildid klaasist joogipudelitele, sildid/kaunistused söökidele/vaagnatele, salvrätihoidjad, sünnipäevalapse nimesildi, kasutame dekoreerimiseks õhupalle ning palju muid vahvaid elemente. Andke lapse lemmik “tegelasest” või teemast või värvist meile aegsasti teada, et jõuaksime kõik hästi läbi mõelda, Teiega kooskõlastada ning ettevalmistada. Söögid võite tuua ise või tellida meie menüüst. Lähtudes peol osalevate laste arvust (ning söökidest ja jookidest mida plaanite pakkuda), teeme igale temaatilisele kujundamisele eraldi hinnapakkumise. Maksumus jääb sõltuvalt mahust orienteeruvalt 25-40€ vahele.
Teemapidude näited: Barbie/printsessid, Piraadid, õhupallide pidu, printsess Elsa, Miki- või Minnihiir, Zombie, Ämblikmees, Käsilased (Minion) poiste või tüdrukute stiilis, teadlaste pidu. Aga miks mitte ka lihtsalt lemmikvärvi, rongide, vms lapse lemmikstiilis.

https://www.instagram.com/trallituba/