Näomaalingud ja soengupeod


Trallitoa näomaalingud kõigile soovijatele hinnaga 55€

Maalingud tehakse peo algul (kuni on järjekorras soovijaid) ja hind ei olene laste arvust ega maalingutele kuluvast ajast! Näomaalingute abiga muutuvad tüdrukud veelgi kaunimaks ning poistest saavad superkangelased. Lisaks teeme ka loomade jms. maalinguid. Kõige pisematele külalistele võime teha väikese pildi hoopis põsele või käele.


Glitter-tattood 60€/tund

Trallitoa printsesside ja printside/rüütlite ”pakett” 65€

Teeme peol osalevatele pisikestele printsessidele meigi ja/või näomaalingu, uhked soengud, peened patsid, lokid, ning lisame ohtralt sädelust. Tüdrukud võivad kaasa tuua oma lemmik juukseehte;) Peol osalevad poisid muutuvad printsiks/rüütliks näomaalinguga ning geeliga tehtud soengu abil.
Kes soovib saab valida ka ainult soengu või ainult meigi.

Soengud tehakse peo algul ja hind ei olene kuluvast ajast! NB! Kasutame spets. näovärve ning meigivahendeid. Näomaalingud/soengud/meik valmivad kiirelt. Ja et printsessid “salongitoolis” ära ei väsiks, teeme soengut ja meiki korraga – lausa 4 käel.

NB! soengute tegemisel järgime hügieeninõudeid ning ei kasuta kammi:)
Siit lingilt leiate fotod soengutest


Trallitoa “pakett” vahvad diskotüdrukud ja lahedad kutid 75€

Lisaks lokkidele, soengutele ja meigile lakime ka küüsi ja värvime juustesse (kergesti mahapestavaid) salke. Poistele soengud geeliga ja mahapestava värviga. Soengud tehakse peo algul ja hind ei olene kuluvast ajast!
NB! Kasutame spets. näovärve ning meigivahendeid. Näomaalingud/soengud/meik valmivad kiirelt. Ja et pidulised “salongitoolis” ära ei väsiks, teeme soengut ja meiki korraga- lausa 4 käel.

NB! soengute tegemisel järgime hügieeninõudeid ning ei kasuta kammi:)