Peojuhid, maskotid, teadusetendus, õhupallifiguurid


Peojuht 100€/tund 

eesti keelt kõnelevate laste peole saab kutsuda:

Elsa, Anna (Frozen), Käpapatrull Skye, Käpapatrull Everest, Rapuntsel, Tuhkatriinu, Ükssarvik, Piraat, Minni, Pipi Pikksukk, Nõiatüdruk, Okasroosike, Haldjas, Merineitsi, Päkapikk.

UUED TEGELASED: peojuht mereröövel (mees)  75€/tund.

vene keelt kõnelevate laste peole saab kutsuda (90 eur/tund):

Эльза и Олаф, Розочка Троль и Цветан, Куклы L.O.L (Единорожка, Пчелка, Дива, Алиса), Лунтик, Свинка Пепа, Щенячий патруль (полицейский и пожарник), Фиксики (Симка и Нолик), Черепашки Ниндзя 2шт/4 персрнажа, Клоуны, Пираты, Пеппи Длинный Чулок, Рапунцель, Смурфина, Лесная фея, Божья коровка, Пчелка, Заяц, Спайдермен, Ведьмочка, Сердце Ростовая кукла 2шт, Дед Мороз и Снегурочка, Гномы.

NB Kui tellite peole enda peojuhi, palume jälgida et lastega tegevustes ei kasutata serpentiine, konfette, pabershowd. Et peojuhi kostüüm ei ajaks karvu vms ning jalatsid ei oleks tumeda (määriva) tallaga. Palume plaanida lastele tegevusi mis ei määri/kahjusta mööblit, ruumi ega parkettpõrandat.


Maskott Jänku-Juss või Jänku-Johanna 60€/tund

Jänku-Juss tuleb lapsi lõbustama ning õpetab lastele ka ühe vahva tantsu. Lisaks on tal alati kaasas vahvad kingitused-, üllatused sünnipäevalapsele ja kõigile peol osalevatele sõpradele!

Jänku-Johanna kava on suunatud eeskätt tüdrukutele vanuses 3-6 aastat.  Lapsi ootab mõnus kogus tantsu ja tralli!  Ka Johannal on alati kaasas vahvad kingitused-, üllatused sünnipäevalapsele ja kõigile peol osalevatele sõpradele!


Käsilased Stuart või Kevin 60 €/tund, mõlemad koos 100 €/tund 

Käsilased Stuart ja Kevin ootavad küllakutset Teie sünnipäevatrallile- ehk leitakse vahvate mängude ning haaravate ühistegevuste käigus vääriline isand vahvate Eesti laste seast?


Lotte 150 €/tund

Su pisipõnn saab üleöö aastakese vanemaks? Kuidas see küll juhtus? Kutsu külla parim detektiiv ja lapselikke koerusi täis Lotte, kellele meeldib üle kõige sõpradega mängida ja kukerpallitada. Tema mängud ja tegevused on ka natukene eriskummalised – just nagu leiutaja tütrele kohane! Oled sa mänginud saapasood, lennuvõistlust või naljajooksu? Ei ole? Kutsu siis Lotte sünnipäevale ja mugistage koos naerda!


Teadusetendus 120 €/1 tund

Vahva teadusetendus, kus selgitame lastele teadusmaagia võlusid. Etenduses on vinged ja efektsed katsed elust enesest ja kõige lahedam on see, et ka lapsed saavad ise käe külge panna ja teadust teha. Kava on varieeruv, on nii põhikatseid kui ka esinejate oma loomingut. Põnevust jagub ka peol osalevatele vanematele. Teadusetendus on hea võimalus muuta oma lapse sünnipäev tõeliselt meeldejäävaks.


Õhupallifiguuride tegija 75 €

Kes mitmest pikast värvilisest õhupallist vahvaid loomi ja “vigureid” välja võlub.  Hind ei olene laste arvust ega kuluvast ajast ning kõik loomad/mõõgad/kroonid jm saavad lapsed omale kingitusena peo lõpus koju kaasa.


Pakume kõiki lisateenuseid ainult TRALLITOAS toimuvatele pidudele 🙂