MUGAVUSt lisavad teenused


Perenaise teenus  “Tõeline pidu!”  25 €

Tuues söögid-joogid ise kaasa, on nüüd võimalus lasta peo algul Trallitoa perenaistel laud katta. Serveerime vaagnatele, taldrikutele, kaussidesse Teie toodud snäkid, salatid, söögid. Teeme valmis puuviljavaagna, morsi, lõikame lahti kringlid, serveerime kaasa toodud (puhastatud ja lahtilõigatud) köögiviljad. Paneme lauale ka Teie toodud ühekordsed nõud, salvrätid. Keedame valmis kohvi ja tee. Nii saate rahulikult lapsega koos külalisi vastu võtta ning seejärel sõpradega koos lauda istuda ja pidu nautida.
Kui soovite, tulevad perenaised appi taas peo lõpus, ajal kui saadate ära oma külalisi. Koristame laudadelt kasutatud nõud, puhastame lauad, peseme puhtaks peol kasutatud Trallitoa kannud, kruusid, kausid, vaagnad jms.
NB Eraldi kokkuleppel on võimalik tuua tööpäeva õhtul toimuva peo söögid Trallituppa juba päeval;)


Laua katmise või laua koristamise teenus 15 €

Kui soovite perenaise abi ainult peo algul või lõpus, pakume võimalust tellida ainult laua katmise teenuse või laua koristuse teenuse (perenaine peseb ise puhtaks Teie poolt kasutatud Trallitoa nõud, puhastab lauad).

ps Kui tellite söögid meie menüüst, katame ise peo alguseks laua ning peseme peo lõpus puhtaks serveerimisel kasutatud kausid/kannud/vaagnad.


Peojärgne mänguasjade koristamise teenus 15 €

Mugav lisateenus kui soovite, et peo lõppedes poleks Teil vaja mänguasjadega tegeleda.
NB! palume vabastada ruumi täpselt broneeritud peo aja lõppedes, et Trallitoa perenaised saaks järgmistele pidulistele mängualad taas korda teha. Pallimere pallide koristamine ei kuulu teenuse alla, palume need sõpradega koos peo lõpuks tagasi visata! 😉


Täisautomaatse kohvimasina laenutus  15 €

Täisautomaatne kohvimasin valmistab (ühe nupuvajutusega): musta kohvi, cappuccinot, espressot, lattet.
Kohvi nautimiseks on olemas joogitopsid, segamistikud, piim kohvile (2L), suhkur ja 500 gr kohviube (millest piisab kuni 80 espresso valmistamiseks). NB Enda masina kaasa toomine ei ole lubatud.

mängutuba, mängumaa, laste sünnipäev, laste sünnipäevadVIP pakett 35 €

Kui soovite, on peo alguseks kohapeal olemas kõik vajalik kuni 40 inimese kostitamiseks: ühekordsed nõud: joogitopsid morsile või mahlale, topsid kohvile/teele, taldrikud tordile ja salatile, kahvlid, lusikad, salvrätid, köögipaber, täisautomaatne kohvimasin (koos ubadega, piima ja segamistikkudega) tee, suhkur, tordiküünlad, tikud.
Hind sisaldab valgeid nõusid, kui soovite temaatilisi või värvilisi, teeme Teile eraldi hinnapakkumise.

Kui eelistate ühekordsete nõude asemel loodussõbralikke ja ka pisut mugavamaid korduvkasutatavaid nõusid, soovitame tellida VIP ektra paketi;)

mängutuba pakett

VIP pakett


VIP Extra 45 €

 


Sööginõude laenutus 1 €/komplekt

  • igale pidulisele on komplektis 2 taldrikut, joogitops, kahvel, nuga, lusikas. Maksumus sisaldab ka sööginõude pesemist;)

catering, mängutuba


Jäätisemasina rent 69 €

Jäätisemasina kasutus, juhendamine, 40 topsi, jäätise pulber (valikus on vanilli maitseline koorejäätis; piimajäätised (gelatod): šokolaadi-, maasika-, karamelli-, roosa nätsukommi-, sinine nätsukommi maitseline) Sorbetid (laktoosivabad ning sobiv valik ka veganitele)  valikus on maitsed; õun, mango, apelsin või vaarikas. Masinaga saab valmistada kuni 40 portsjonit pehmet ühemaitselist jäätist.

catering, mängutuba


NB! Enda kodumasinate (kohvimasin, jäätisemasin jms) kasutamine ei ole Trallitoas lubatud. Kes siiski soovib oma masina tuua, on kasutamise tasu 15 eur.