Peojuhid, maskotid, mustkunstnik, teadusetendus, õhupallifiguurid

Peojuht 60€/tund 

eesti keelt kõnelevate laste peole saab kutsuda:

Piraat, haldjas, nõid, indiaanitüdruk, valge jänes, dalmaatsia kass, lumivalgeke, kloun, diskotüdruk, Rapuntsel, Indiaanitüdruk, Minni-hiir. Saabastega Kass, Printsess Sofia, Zorro, Merineitsi Ariel, Punamütsike, Miki, Printsess Elsa, Barie, Alice imedemaalt
Käpapatrull Skye, käpapatrull Everest, Ükssarvik, Anna (Frozen), Okasroosike, Päkapikk, Mesilane.

UUED TEGELASED: peojuht mereröövel (mees)  75€/tund.

Pipi 70 €/tund

vene keelt kõnelevate laste peole saab kutsuda (80-125 eur/tund):

Эльза и Олаф, Розочка Троль и Цветан, Куклы L.O.L (Единорожка, Пчелка, Дива, Алиса), Лунтик, Свинка Пепа, Щенячий патруль (полицейский и пожарник), Фиксики (Симка и Нолик), Черепашки Ниндзя 2шт/4 персрнажа, Клоуны, Пираты, Пеппи Длинный Чулок, Рапунцель, Смурфина, Лесная фея, Божья коровка, Пчелка, Заяц, Спайдермен, Ведьмочка, Сердце Ростовая кукла 2шт, Дед Мороз и Снегурочка, Гномы.

Maskott Jänku-Juss või Jänku-Johanna 50€/tund

Jänku-Juss tuleb lapsi lõbustama ning õpetab lastele ka ühe vahva tantsu. Lisaks on tal alati kaasas vahvad kingitused-, üllatused sünnipäevalapsele ja kõigile peol osalevatele sõpradele!

Jänku-Johanna kava on suunatud eeskätt tüdrukutele vanuses 3-6 aastat.  Lapsi ootab mõnus kogus tantsu ja tralli!  Ka Johannal on alati kaasas vahvad kingitused-, üllatused sünnipäevalapsele ja kõigile peol osalevatele sõpradele!

Käsilased Stuart või Kevin 50 €/tund, mõlemad koos 95 €/tund 

Käsilased Stuart ja Kevin ootavad küllakutset Teie sünnipäevatrallile- ehk leitakse vahvate mängude ning haaravate ühistegevuste käigus vääriline isand vahvate Eesti laste seast?

Lotte 150 €/tund

Su pisipõnn saab üleöö aastakese vanemaks? Kuidas see küll juhtus? Kutsu külla parim detektiiv ja lapselikke koerusi täis Lotte, kellele meeldib üle kõige sõpradega mängida ja kukerpallitada. Tema mängud ja tegevused on ka natukene eriskummalised – just nagu leiutaja tütrele kohane! Oled sa mänginud saapasood, lennuvõistlust või naljajooksu? Ei ole? Kutsu siis Lotte sünnipäevale ja mugistage koos naerda!

Mustkunstnik 130 €/30min

Mustkunstnikul on varuks hulk vahvaid trikke, mida on huvitav jälgida nii lastel kui ka peol osalevatel lapsevanematel.  Kaasas on ka vahva jänku 🙂 Programmi on võimalik tellida eesti- ja vene keeles.

Teadusetendus 105 €/1 tund

Vahva teadusetendus, kus selgitame lastele teadusmaagia võlusid. Etenduses on vinged ja efektsed katsed elust enesest ja kõige lahedam on see, et ka lapsed saavad ise käe külge panna ja teadust teha. Kava on varieeruv, on nii põhikatseid kui ka esinejate oma loomingut. Põnevust jagub ka peol osalevatele vanematele. Teadusetendus on hea võimalus muuta oma lapse sünnipäev tõeliselt meeldejäävaks.

Õhupallifiguuride tegija 60 €

Kes mitmest pikast värvilisest õhupallist vahvaid loomi ja “vigureid” välja võlub.  Hind ei olene laste arvust ega kuluvast ajast ning kõik loomad/mõõgad/kroonid jm saavad lapsed omale kingitusena peo lõpus koju kaasa.