MUGAVUSt lisavad teenused

Perenaise teenus  “Tõeline pidu!”  25 €

Tuues söögid-joogid ise kaasa, on nüüd võimalus lasta peo algul Trallitoa perenaistel laud katta. Serveerime vaagnatele, taldrikutele, kaussidesse Teie toodud snäkid, salatid, söögid. Teeme valmis puuviljavaagna, morsi, lõikame lahti kringlid, serveerime kaasa toodud (puhastatud ja lahtilõigatud) köögiviljad. Paneme lauale ka Teie toodud ühekordsed nõud, salvrätid. Keedame valmis kohvi ja tee. Nii saate rahulikult lapsega koos külalisi vastu võtta ning seejärel sõpradega koos lauda istuda ja pidu nautida.
Kui soovite, tulevad perenaised appi taas peo lõpus, ajal kui saadate ära oma külalisi. Koristame laudadelt kasutatud nõud, puhastame lauad, peseme puhtaks peol kasutatud Trallitoa kannud, kruusid, kausid, vaagnad jms.
NB Eraldi kokkuleppel on võimalik tuua tööpäeva õhtul toimuva peo söögid Trallituppa juba päeval;)

Laua katmise või laua koristamise teenus 15 €

Kui soovite perenaise abi ainult peo algul või lõpus, pakume võimalust tellida ainult laua katmise teenuse või laua koristuse teenuse (perenaine peseb ise puhtaks Teie poolt kasutatud Trallitoa nõud, puhastab lauad).

ps Kui tellite söögid meie menüüst, katame ise peo alguseks laua ning peseme peo lõpus puhtaks serveerimisel kasutatud kausid/kannud/vaagnad.

Peojärgne mänguasjade koristamise teenus 15 €

Mugav lisateenus kui soovite, et peo lõppedes poleks Teil vaja mänguasjadega tegeleda.
NB! palume vabastada ruumi täpselt broneeritud peo aja lõppedes, et Trallitoa perenaised saaks järgmistele pidulistele mängualad taas korda teha;)

Täisautomaatse kohvimasina laenutus  15 €

Täisautomaatne kohvimasin valmistab (ühe nupuvajutusega): musta kohvi, cappuccinot, espressot, lattet.
Kohvi nautimiseks on olemas joogitopsid, segamistikud, piim kohvile (2L), suhkur ja 500 gr kohviube (millest piisab kuni 80 espresso valmistamiseks).

VIP pakett 20 €

Kui soovite, on peo alguseks kohapeal olemas kõik vajalik kuni 40 inimese kostitamiseks: ühekordsed nõud: joogitopsid morsile või mahlale, joogikõrred, topsid kohvile/teele, taldrikud tordile ja salatile, kahvlid, lusikad, salvrätid, köögipaber, samuti kohv, kohvikoor, tee, suhkur, tordiküünlad, tikud.
Hind sisaldab valgeid nõusid, kui soovite temaatilisi või värvilisi, teeme Teile eraldi hinnapakkumise.

Kui eelistate ühekordsete nõude asemel loodussõbralikke ja ka pisut mugavamaid korduvkasutatavaid nõusid, soovitame tellida VIP ektra paketi;)

mängutuba pakett

VIP pakett

VIP Extra 35 €

  • VIP extra paketis on ühekordsete nõude asemel mugavad ja rõõmsavärvilised korduvkasutatavad nõud.

nõude laenutus

Fotograaf 50 €/0,5 tundi

Sünnipäevapidu aitab jäädvustada professionaalne fotograaf Priit Palomets kes on teinud koostööd pereajakirjadega. Tema viimase aja töid on võimalik vaadata http://byphotostudio.weebly.com/
Väljakutse hind 50 € (sisaldab fotograafi teenust 30 min).