Trallitoa lastehoius ootavad Teid:

Larissa -Sündinud 1961 a, täiskasvanud tütre ema.
Südamlik ja kohusetundlik hoidja, kes omab töökogemust lasteaias sõimerühma kasvatajana, vabatahtliku abiõpetajana erivajadustega lastele ning kehalise kasvatuse õpetajana ja klassijuhatajana. On lõpetanud Tallinna Pedagoogilise Instituudi, kehakultuuri erialal (magister).
Tädi Lissa (nii nagu lapsed teda kutsuvad) imerohuks on laulud- nende abil ununeb kiiresti hommikune kurbus ja kaob vahel külla tulnud jonn justkui imeväel;) Larissa emakeeleks on eesti keel kuid “teise koduse keelena” suhtleb vabalt ka vene keeles. Larissa alustas meie juures 2017a.

Jannela alustas meie juures 2021 aastal lapsehoolduspuhkuse asendajana. Lapsehoidjana jagub tal naeratusi, kallistusi kõigile hoiulastele ning  toredaid mänge ja laule igasse päeva. Jannela on sündinud 1983 a ning omab lastega koostöö kogemust kahe vahva poja emana.

Marika- Sündinud 1965 a. Hooliv ja armas hoidja kes omab lastekodukasvataja töökogemust ning on läbinud ka lapsehoidja koolituse. Kolme lapse ema, kahe lapse vanaema. Trallitoa hoidjana töötab juba 2009 aastast. Marika emakeeleks on eesti keel kuid saab hakkama ka vene keeles suhtlemisega.

Anastassia – 1992 a sündinud tubli hoidja kes olles 2 lapse ema, saab lastega alati hea kontakti ja kiiresti lähedaseks. Trallitoa lastehoius alustas aastal 2019 kuid enne seda on töötanud ka suures lasteaias.  Anastassia emakeeleks on venekeel kuid valdab ka eesti keelt.

Hoidjatele käivad abiks:

Anne – lasteaiakasvataja töökogemusega kahe lapse ema, kolme lapse vanaema (sünd 1952 a) ning Andra – sündinud 1974 a. Diplomeeritud lasteaiakasvataja ja muusikakasvataja erialal, kahe lapse ema.
Anne ja Andra emakeeleks on eesti keel kuid tuleme toime ka vene keeles suhtlemisega;)