Trallitoa lastehoius ootavad Teid:

Larissa -Sündinud 1961 a, täiskasvanud tütre ema.
Südamlik ja kohusetundlik hoidja, kes omab töökogemust lasteaias sõimerühma kasvatajana, vabatahtliku abiõpetajana erivajadustega lastele ning kehalise kasvatuse õpetajana ja klassijuhatajana. On lõpetanud Tallinna Pedagoogilise Instituudi, kehakultuuri erialal (magister).
Tädi Lissa (nii nagu lapsed teda kutsuvad) imerohuks on laulud- nende abil ununeb kiiresti hommikune kurbus ja kaob vahel külla tulnud jonn justkui imeväel;) Larissa emakeeleks on eesti keel kuid “teise koduse keelena” suhtleb vabalt ka vene keeles.

Marika- Sündinud 1965 a. Hooliv ja armas hoidja kes omab lastekodukasvataja töökogemust ning on läbinud ka lapsehoidja koolituse. Kolme lapse ema, ühe lapse vanaema. Trallitoa hoidjana töötab juba 2009 aastast. Marika emakeeleks on eesti keel kuid saab hakkama ka vene keeles suhtlemisega.

Ilona – 1990 a sündinud tubli hoidja, kel omal veel lapsi pole kuid saab lastega alati hea kontakti ja kiiresti lähedaseks. Trallitoa lastehoius alustas Ilona juba õpingute kõrvalt 2015 a. Tänaseks omab töökogemust lasteaiakasvatajana ning magistrikraadi muusikaõpetaja erialal. Ilona emakeeleks on venekeel kuid valdab suurepäraselt ka eesti keelt.

Liis – hetkel meie noorim hoidja, kes tõsiste TTÜ magristiõpingute kõrvalt käib lastehoius pisikeste sõpradega “trallitamas” ja aitab neid kõigi eluks vajalike oskuste omandamisel. Liisi emakeeleks on eesti keel.

Hoidjatele käivad abiks:

Anne – lasteaiakasvataja töökogemusega kahe lapse ema, kolme lapse vanaema (sünd 1952 a) ning Andra – sündinud 1974 a. Diplomeeritud lasteaiakasvataja ja muusikakasvataja erialal, kahe lapse ema.
Anne ja Andra emakeeleks on eesti keel kuid mõlemad tulevad toime ka vene keeles suhtlemisega;)